Unustamatu vastlapäev

Loomise kuupäev 14.02.2024

Vaatamata sellele, et me kõik meie vastlapäeva plaanid pidime hommikul ümber tegema ja ei saanudki külla minna heale Kihelkonna koolile, kes meid ootas, ei unune see vastlapäev 12. veebruar 2024. a meil kunagi. Kogu Saaremaa oli ootamatult kattunud jääglasuuriga ja liugu sai lasta absoluutselt igal pool ja rohkemgi veel kui sooviks. Meie jaoks kujunes vastlapäev, mis seekord vastupidiselt meie plaanidele toimus ikkagi Mustjalas oma koolis ja selle ümbruses vastlamängude, liulaskmise, hernesupi ja kuklitega siiski rõõmsaks ja õnnelikuks. Koolimaja ümbrus oli hoolimata kasutatud libedusetõrje vahenditele sõidukitele, aga eriti jalakäijatele pea läbimatu. Kaubaauto, mis sööklasse toiduaineid pidi tooma ei saanudki koolimaja väravatest edasi vaid hakkas sootuks parkivate autode poole vajuma. Õnneks ei läinud midagi katki ja kaup õnnestus koolimaja hea naabri traktoriga sööklasse toimetada nii, et meie katlakütja liikus liivaämbriga traktori ees.

Lõpp hea, kõik hea ja suur tänu kõigile kaasa elajatele!

Vastlapäev 2024link opens on new page

Viimati muudetud 16.02.2024.